Najlepszy Implantolog, czyli jaki?

Najlepszy Implantolog, czyli jaki?

Mokotów, zresztą, jak i cała Warszawa, pełny jest stomatologów oferujących swoje usługi. Tak ogromny wybór, wbrew pierwszemu wrażeniu, zamiast ułatwiać, może powodować trudności przy wybraniu najlepszego implantologa.

W walce o perfekcyjny uśmiech najskuteczniejszym rozwiązaniem są implanty. W przypadku utraty zębów to właśnie one w sposób najbardziej naturalny odwzorowują prawdziwe uzębienie. To świetna alternatywna dla protez, przewagą implantów jest trwałość i komfort użytkowania na co dzień. Jeśli już wiesz, że implantologia to sposób na piękny uśmiech dla Ciebie, to teraz czas na odpowiedź na  pytanie: jak wybrać najlepszą klinikę implantologiczną?


Wiedza to podstawa – implantolog z doświadczeniem

Zanim doszło do wszczepienia pierwszego implantu, mijały całe tysiąclecia. Już w cywilizacji Majów starano się uzupełniać ubytki wyszlifowaną muszlą. Jednak pierwszy implant z tytanu został wszczepiony w 1965 roku przez Profesora Ingvara Branemarka. Choć był to przełom w stomatologii, implantologia to dziedzina, która dynamicznie się rozwija. Kilka lat temu zanik kości był przeciwwskazaniem do leczenia implantologicznego – dzisiaj ekspert implantologii o odpowiednim wykształceniu i doświadczeniu jest w stanie przezwyciężyć tę przeszkodę.

W Dr Frank Autorskiej Klinice Stomatologicznej w takiej sytuacji implantolog może zaproponować Ci wykonanie zabiegu sterowanej regeneracji tkanki kostnej GBR o skuteczności na poziomie 98%.  W taki sposób właśnie wiedza i umiejętności sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe.

Sterylne warunki

Jednym z ważnych aspektów, na jakie powinieneś zwrócić uwagę przy poszukiwaniu dobrego implantologa, to przede wszystkim jak prezentuje się klinika stomatologiczna. Archaiczne sprzęty i wystrój z innej epoki powinien być znakiem alarmującym. Procedura wszczepienia implantu to zaawansowane leczenie, które wymaga nowoczesnych narzędzi i sterylnej czystości. Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu, narażając się na infekcję i powikłania. Implanty to często wybór na całe życie, dlatego zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz nowoczesną, odpowiedzialną i czystą klinikę, wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt.

Polecenie to gwarancja pięknego uśmiechu – implantolog Warszawa

Najważniejszym czynnikiem powinna być opinia. Jeśli widzisz pod profilem specjalisty mnóstwo martwiących Cię komentarzy i kilka nadmiernie pozytywnych, jakby napisanych jedną ręką wiadomości – uciekaj. Takie miejsce jest dla Ciebie zagrożeniem. Dobre kliniki w Warszawie są reklamowane pocztą pantoflową, ale tylko najlepsze są polecane przez znane osobistości.
Do nowoczesnych wnętrz Dr Frank Autorskiej Klinik Stomatologicznej zaprosi Cię Grzegorz Hyży, swoje zęby leczy tam między jedną sztuką a drugą również Marcin Rogacewicz. Joanna Koroniewska z czystym sumieniem rekomenduje ją każdemu, a za świadectwo stawia opinie dzieci, które jak mówi – uwielbiają to miejsce. Jeśli nawet najmłodsi bez strachu udają się do dentysty, a rodzice polecają klinikę – to znak, że warto zaufać takim specjalistom.

Najlepsze implanty dla Ciebie

Leczenie implantologiczne to złożona procedura wymagająca dokładnej ekspertyzy, fachowej wiedzy i nowoczesnego sprzętu. Przy takiej inwestycji w piękny uśmiech warto oddać się najlepszemu implantologowi, który swoimi umiejętnościami zagwarantuje Ci wszczepienie implantów zakończone sukcesem.