Nowoczesna stomatologia w Klinice DrFrank

Stomatolog na czasie

Choć wielu z nas pamięta jeszcze jakim strachem przepełniała smutna poczekalnia dentystyczna w czasach dzieciństwa, warto te wspomnienia odesłać do lamusa. Dzisiaj obawa przed bólem już nie musi powstrzymywać Cię przed wizytą w gabinecie specjalisty, pod warunkiem, że jest to nowoczesna stomatologia DrFrank w Mokotowie.

Endodoncja Warszawa

Leczenie kanałowe kiedyś kojarzyło się z przykrym i bolesnym zabiegiem. Współcześnie dentysta w DrFrank przeprowadzi endodoncję w całkowitym znieczuleniu. Nie tylko nie poczujesz dyskomfortu podczas zabiegu, ale również będziesz zaskoczony efektem leczenia. Doświadczony specjalista bowiem wykona leczenie z użyciem mikroskopu. Nowoczesna stomatologia to dokładność i precyzja, zwłaszcza przy endodoncji. Badanie z wykorzystaniem zdobyczy techniki pozwala na dokładną analizę przebiegu kanału, eliminując do minimum ryzyko błędu, dzięki czemu nawet ciężkie przypadki są możliwe do wyleczenia.

Co więcej, w klinice DrFrank przed i po leczeniu kanałowym zostanie wykonane cyfrowe zdjęcie radiologiczne, tak aby sprawdzić efekty zabiegu endodoncji. Fachowo wykonana usługa pozwoli Ci cieszyć się zębami przez wiele lat.

Piękny Uśmiech – Dentysta Warszawa Mokotów

Nowoczesna stomatologia pozwala na wykorzystanie zaawansowanej technologii przy uzupełnianiu ubytków w uzębieniu. Implanty to nie tylko permanentne rozwiązanie problemu, ale także najbardziej estetyczne. Obecnie w dobrych gabinetach używane są modele mające właściwości bioaktywne, które oprócz wzmocnienia tkanki kostnej, szybciej zrastają się z kością. Leczenie implantologiczne zagwarantuje Ci uśmiechanie się i funkcjonowanie bez kompleksów.

W DrFrank jest możliwość leczenia z wykorzystaniem metody cyfrowego projektowania uśmiechu. Razem ze stomatologiem możesz zaplanować każdy etap zabiegów dentystycznych. Dzięki takiej technologii lekarz jest w stanie dokonać dokładnej analizy wymaganych środków przy leczeniu, a Ty zobaczysz finalny efekt, zanim wiertła pójdą w ruch.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu to interdyscyplinarne narzędzie, które eliminuje jakiekolwiek szumy komunikacyjne zarówno pomiędzy lekarzami, jak i w relacji pacjent – dentysta.  Metoda zapewnia także dokładne dopasowanie rozmiaru zębów, ich kształtu a nawet koloru do typu urody pacjenta. Kolejną zaletą cyfrowego projektowania uśmiechu jest wyliczenie budżetu leczenia, dzięki czemu możesz spokojnie zaplanować swoje wydatki.

Nowoczesna stomatologia w Warszawie również ma w swojej ofercie zabiegi estetyczne. Białe zęby to marzenie wielu z nas, jednak niejednokrotnie pacjenci słyszeli, że nie są one możliwe po zabiegu endodoncji. Nic bardziej mylnego, w gabinecie DrFrank specjaliści również wybielają zęby po leczeniu kanałowym.

Stomatologia 2.0

Widząc jak codziennie technologia wypycha stare praktyki do skansenu, takiej samej postępowości powinniśmy oczekiwać od dentystów. Rozwój pozwala na specjalistyczne leczenie zębów, które wcześniej nie było możliwe lub okazywało się poza zasięgiem wielu osób ze względu na horrendalne koszty. Zadbaj o siebie korzystając z usług wykwalifikowanych stomatologów w DrFrank.