Nasza filozofia

O nas

Jakość jest naszym priorytetem we wszystkim co robimy. Obejmuje szczegółowe, indywidualne konsultacje zarówno z funkcjonalnego jak i z estetycznego punktu widzenia zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Najwyższej klasy sprzęt, wykwalifikowani lekarze, którzy z pasją wykonują swój zawód pozwolą na kompleksowe leczenie i poprawę jakości życia, oraz zapewnią piękny biały uśmiech. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności wobec naszych pacjentów, a ta świadomość motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

baner
Poznaj nas

Nasz zespół

Dr n. med. Szymon Frank

lekarz stomatolog

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracował jako wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologicznego.

Zobacz więcej

Weronika Wąsiewska

lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przyszłość od zawsze wiązała ze stomatologią.

Zobacz więcej

Stanislava Kaydanovich

lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Zobacz więcej

Paulina Mączyńska (Nowak)

lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii.  Drogę lekarza dentysty wybrała przede wszystkim z pasji, którą ten zawód pozwala jej realizować. Aktywna uczestniczka wielu szkoleń, ciągle poszerzająca swoją wiedzę by dbać o pacjentów na najwyższym poziomie.  Najważniejsze dla Niej jest zdrowie oraz zadowolenie pacjenta – to daje największą satysfakcję […]

Zobacz więcej

Agata Piasecka

lekarz stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.
Staż odbywała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Zobacz więcej

Marta Sawczuk

Higienistka / Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyła zarówno studia pierwszego stopnia – uzyskując tytuł licencjonowanej higienistki stomatologicznej, jak i drugiego stopnia z tytułem magistra Zdrowia Publicznego o specjalności zarządzanie w ochronie zdrowia.

Zobacz więcej

Angelika Wojtyńska

Asystentka stomatologiczna

Posiada kwalifikacje do czynnej asysty w trakcie zabiegów stomatologicznych. Miłe usposobienie powoduje, iż pacjenci bardzo cenią sobie jej pomoc.

Zobacz więcej