Nasza filozofia

O nas

Jakość jest naszym priorytetem we wszystkim co robimy. Obejmuje szczegółowe, indywidualne konsultacje zarówno z funkcjonalnego jak i z estetycznego punktu widzenia zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Najwyższej klasy sprzęt, wykwalifikowani lekarze, którzy z pasją wykonują swój zawód pozwolą na kompleksowe leczenie i poprawę jakości życia, oraz zapewnią piękny biały uśmiech. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności wobec naszych pacjentów, a ta świadomość motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

Poznaj nas

Nasz zespół

Dr n. med. Szymon Frank

lekarz stomatolog

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracował jako wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologicznego.

Zobacz więcej

Weronika Wąsiewska

lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przyszłość od zawsze wiązała ze stomatologią.

Zobacz więcej

Anna Kochańska (Pupiel)

lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwesytetu Medycznego w Białymstoku. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach, by móc zaoferować swoim pacjentom zabiegi zgodne ze światowymi standardami.

Zobacz więcej

Stanislava Kaydanovich

lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Zobacz więcej

Marta Sawczuk

Higienistka / Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej kierunek Asystentka Stomatologiczna. W chwili obecnej w trakcie studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym kierunek Higiena Stomatologiczna.

Zobacz więcej

Angelika Wojtyńska

Asystentka stomatologiczna

Posiada kwalifikacje do czynnej asysty w trakcie zabiegów stomatologicznych. Miłe usposobienie powoduje, iż pacjenci bardzo cenią sobie jej pomoc.

Zobacz więcej