Metamorfoza uśmiechu – Dentysta Warszawa

Czy wiedziałeś, że człowiek jest zdolny do wyrażania aż 50 rodzajów uśmiechu? Pełen wachlarz emocji od szczerej radości po kokieterię. Szkoda byłoby pozbawiać się tylu możliwości ekspresji z powodu brzydkich zębów. Choć nie każdy z nas jest obdarzony z natury białym, równym rzędem zębów to wcale nie znaczy, że nie może takiego osiągnąć. W tym z pewnością pomoże Ci metamorfoza uzębienia. Warszawa to miasto pełne możliwości, życie w niej tętni wszystkimi kolorami – znajdziesz tam również Klinikę Stomatologiczną Dr Frank, w której z pomocą specjalistów odmienisz swój uśmiech!

Piękny uśmiech dopasowany do Ciebie

Przy projektowaniu uśmiechu najważniejszy jest jego właściciel. Twoje zęby powinny wyglądać tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Niestety, ale prace dentystów używających tradycyjnych, archaicznych metod często wyglądają sztucznie.

Na szczęście metoda Digital Smile Design, używana przy metamorfozie uśmiechu w Klinice Dr Frank gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do typu urody i rysów twarzy. Co więcej, Twój charakter również będzie wpływał na kształt zębów. Przez cały czas możesz podziwiać wizualizację uśmiechu, dzięki czemu kontrolujesz proces aż do ostatniego momentu. Nie musisz jednak polegać na wirtualnym obrazie, przed finalnymi zabiegami dosłownie przymierzysz swój uśmiech, dzięki wykonaniu tymczasowych licówek.

Marzenie o idealnych zębach

Jeśli przez lata zaciskałeś wargi ze wstydu lub obawy przed odrzuceniem, oddając się kompleksom, w końcu masz możliwość, aby odetchnąć. Z wiekiem Twoje zęby mogły się wyszczerbić i odbarwić, nie sprawia jednak większego problemu naszym specjalistom sprawienie, by uśmiech wrócił do dawnej świetności. Od zawsze zmagasz się z wadą zgryzu? Twoje kompleksy niedługo znikną – wystarczy wykonać pierwszy krok i zapisać się na wizytę.

Metoda cyfrowego projektowania uśmiechu pozwoli Ci odzyskać pewność siebie i uśmiech, o którym zawsze marzyłeś. Ważnym aspektem zabiegów jest bezpieczeństwo. Przed przystąpieniem do leczenia pacjent kliniki Dr Frank w Warszawie zostanie dokładnie zbadany, co pozwoli ekspertom na wnikliwą ekspertyzę stanu uzębienia oraz dobranie najlepszych technik dentystycznych.

Wybór licówek

Uśmiech zaprojektowany – jednak przed Tobą wybór kluczowego elementu metamorfozy uzębienia – licówek. Są one idealne dla każdego, kto chciałby mieć olśniewające zęby.

Nie ma znaczenia czy zmagasz się z przebarwieniami, czy z nieregularnym kształtem, dzięki zastosowaniu licówek uzyskasz perfekcyjny wygląd uśmiechu. Te wykonane z porcelany cechują się najwyższą jakością i wysoką odpornością na przebarwienia, znowu możesz cieszyć się smakiem kawy i herbaty bez obawy o biel zębów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż zastosowanie porcelany współgra z naszymi naturalnymi tkankami, nie powodując wydzielania się szkodliwych substancji.

O krok od ideału

Jeśli nadal się wahasz nad wizytą w klinice, pomyśl o wszystkich chwilach, gdy wstydliwie zasłaniałeś dłonią usta podczas napadu śmiechu. Czy chcesz przejść przez życie, zamartwiając się, że ktoś zauważy ciemniejszy kolor zębów lub ubytek? Postaw na metamorfozę uśmiechu, korzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów, która gwarantuje garnitur śnieżnobiałych zębów po zakończonym leczeniu.