Wybielanie zębów w klinice Dr FRANK

Czy wiedziałeś, że nic tak nie odmładza i nie podnosi atrakcyjności jak piękny biały uśmiech? Niestety, ale nasza dieta nie zawsze pozwala na zachowanie perłowych zębów. Duże ilości wypitej kawy, herbaty, czerwonego wina lub co gorsza palenie papierosów, sprawiają, że szkliwo żółknie i szarzeje. Do tego jeśli dodamy mijające lata, trudno jest bez dobrego dentysty zachować hollywoodzki uśmiech.  

Wybielanie nakładkowe – Warszawa, Mokotów

Choć w drogeriach znajdziesz mnóstw past do zębów, po których producenci obiecują śnieżnobiały uśmiech, to najbezpieczniejszym wybielaniem jest takie, nad którym czuwa dentysta. Metoda domowa z nakładkami pod kontrolą stomatologa to zdrowy sposób na piękne zęby. Najpierw specjalista oceni stan Twojego uzębienia i jeśli nie napotka żadnych niepokojących objawów lub przeszkód, przejdzie do wykonania odlewów nakładek. 

To już pierwszy atut, który przemawia za nie wybielaniem zębów na własną rękę szeroko dostępnymi produktami. Możemy nie tylko nie osiągnąć efektu perłowych zębów, ale do tego poważnie im zaszkodzić, zwłaszcza jeśli już mamy ubytki. Dentysta dobierze specjalny żel wybielający, który będzie najlepiej działał w naszym przypadku. Co ważne, stomatolog w Dr Frank przedstawi Ci instrukcję postępowania z wybielaniem nakładkowym.  

Choć metoda ta wymaga samodyscypliny, gdyż przez kilka tygodni codziennie trzeba nakładać żel wybielający, to efekty pozytywnie Cię zaskoczą. 

Skuteczne wybielanie zębów w Klinice Dr FRANK – perfekcyjny uśmiech, efekt natychmiastowy!

Jeśli nie masz ochoty na czekanie, aż Twój uśmiech będzie perfekcyjny, to natychmiastowy efekt uzyskasz przy wybielaniu w gabinecie. Zabieg trwa tylko godzinę, a jego rezultaty widać od razu. W zależności od tego, jaki odcień chcesz uzyskać decydujesz ze specjalistą czy należy powtórzyć proces jeszcze raz. Taka metoda jest bardziej skuteczna, zwłaszcza dla osób, które miały zęby leczone kanałowo. Powszechnie uważa się, że trudno wybielić martwy ząb. Na szczęście w gabinecie stomatologicznym Dr Frank w Warszawie jest możliwe, abyś nawet po zabiegu endodoncji mógł cieszyć się uśmiechem gwiazdy filmowej. 

Należy pamiętać, że zanim przystąpimy do wybielania wszystkie nasze zęby muszą być wyleczone. Przed zabiegiem dentysta wykona higienizację, czyli usunie kamień i osad, aby już w następnym kroku rozpocząć właściwą fazę wybielania.  Podobnie jak przy metodzie nakładkowej, efekt utrzymuje się przez około 3 lat, choć w tym przypadku, zamiast nakładać żel codziennie przez kilka dni, otrzymujemy natychmiastowy rezultat już po pierwszej sesji wybielania w gabinecie Dr Frank.

Promienny, śnieżnobiały uśmiech dodaje urody i pewności siebie. Wybierając metodę wybielania zębów w Warszawie, udaj się do stomatologa w Dr Frank, wspólnie zdecydujecie się na odpowiednią drogę do hollywoodzkiego uśmiechu. Po zabiegu pamiętaj o białej diecie – czyli składającej się z jogurtu, kefirów, białych warzyw i jasnego mięsa! Dzięki takiemu jadłospisowi będziesz cieszyć się olśniewającymi zębami dłużej.