Skuteczne sposoby wybielania zębów

Gabinet stomatologiczny Dr Frank na Mokotowie w Warszawie oferuje wiele skutecznych metod wybielania zębów, w tym:

Wybielanie lampą LED – to jedna z najpopularniejszych metod, która polega na nałożeniu specjalnego żelu na zęby, a następnie naświetleniu ich lampą LED, co powoduje rozpuszczenie przebarwień na zębach i znaczną poprawę ich wyglądu.

Nakładkowe wybielanie – ta metoda polega na wykorzystaniu nakładki dopasowanej do kształtu Twoich zębów, w której umieszcza się specjalny żel wybielający. Nakładki te można stosować samodzielnie w domu lub pod okiem lekarza. Jest to skuteczne i bardzo wygodne rozwiązanie.

Air-Flow – to nowoczesna metoda usuwania osadu nazębnego i przebarwień, która polega na aplikacji pod wysokim ciśnieniem strumienia wody z proszkiem sodowym, który usuwa osad nazębny i plamy.

Wybielanie wewnątrz-zębowe – ta metoda jest stosowana w przypadku zębów, które są bardzo mocno przebarwione wewnątrz, np. po leczeniu kanałowym. Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnego żelu wybielającego do wnętrza zęba, a następnie naświetleniu go lampą UV.

Kombinowane metody – to specjalnie dobierane sposoby wybielania w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta. Lekarz może zastosować kilka różnych metod wybielania zębów, np. połączenie wybielania lampą LED i nakładkowego wybielania, aby osiągnąć upragniony efekt śnieżnobiałych zębów.

W gabinetach stomatologicznych Dr Frank na Mokotowie w Warszawie możesz liczyć na profesjonalną opiekę lekarzy stomatologów oraz najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, który pozwoli na skuteczne i bezpieczne wybielenie Twoich zębów.