Magia pięknego uśmiechu – Licówki Mokotów

Któż z nas nie marzył, by szybko i bezboleśnie zmienić swój wygląd, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jak często zerkając w odbicie w lustrze, nasz uśmiech, zamiast wprawić nas w zachwyt, sprawiał nam zawód i pogorszył samopoczucie?

O ile nie możemy zaproponować usług czarodziejskiej matki chrzestnej, to w samej Warszawie możesz zadbać o wygląd swoich zębów w klinice stomatologicznej DR FRANK.

W pięknych wnętrzach kliniki, zlokalizowanej na Mokotowie, poznasz specjalistów, których misją jest zapewnienie Ci komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. Choć klinika nie zamieni dyni w karocę, to lata doświadczenia oraz zaawansowana technologia sprawią, że będziesz olśniewać uśmiechem.

Czy są naturalne?

Codziennie otaczają nas perfekcyjne uśmiechy. Modelki, aktorki, prezenterzy w reklamach – ich zęby są bajecznie równe, kształtne i śnieżnobiałe. Jednak matka natura rzadko rozdaje taki zestaw kart w genach. Bardzo często, mimo, że zęby są zdrowe, to bywają odbarwione, o różnych kształtach i nierzadko nie są osadzone w równym rzędzie.

Licówki – Warszawa – Mokotów

Jednak są metody, które mogą pomóc w takich przypadkach. Bezboleśnie, szybko a do tego z powalającym efektem. Założenie licówek to gwarancja uśmiechu jak z okładki magazynu. Jest to metoda znacznie mniej inwazyjna niż implanty, łącząca zalety trzech dziedzin stomatologii: ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Jednak co odróżnia zastosowanie licówek od implantów? Fakt, że są one mocowane na Twoim zębie, który jest uprzednio przygotowany przez naszych specjalistów. 

Ciekawostką jest fakt, że zabieg możesz wykonać tylko na jednym zębie lub całej partii jeśli masz taką potrzebę. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Dzięki takiej metodzie jesteś w stanie projektować i ulepszać swój uśmiech w sposób w pełni elastyczny i spersonalizowany. Dodatkowo unikniesz przy tym niepożądanego efektu sztuczności. 

Licówki w klinice DR Frank – Mokotów – dla kogo?

Licówki są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie jest zadowolony ze swojego uśmiechu. Jeśli pijesz dużo kawy, wina a przy tym palisz, z pewnością zauważyłeś liczne przebarwienia na swoich naturalnych zębach.

Tego typu skazy trudno wybarwić pastami do zębów. Nawet jeśli użyjemy farmaceutycznych specyfików, a profesjonalne wybielanie, choć efektywne i szybkie – nie jest rozwiązaniem dla osób o wrażliwym i kruchym uzębieniu, gdyż często osłabia tkankę zębową. Przy przebarwieniach licówki to idealny sposób, aby uzyskać atrakcyjny, kolorystycznie jednolity i jasny uśmiech.

Podobnie sprawa wygląda przy korekcie kształtu zęba, czy wydłużeniu go. Niestety, ale wraz z wiekiem nasze zęby się ścieraj. Na szczęście jednak przez zastosowanie licówek możesz skorygować kształt i długość zęba. Jest to również efektywna metoda przy korygowaniu diastemy, która ma tyle samo wielbicieli, co krytyków.

Wiedząc jednak, że w kwestii swojego samopoczucia i samooceny nie musisz godzić się na kompromisy, dzięki zastosowaniu licówek możesz projektować swój uśmiech w zgodzie ze swoją wizją piękna. Trudno wyliczyć zalety i zastosowania tej metody upiększania zębów, gdyż jej elastyczność sięga w każdym kierunku protetyki i stomatologii estetycznej. Jednak największą zaletą licówek jest fakt, że są trwałym rozwiązaniem – utrzymują się nawet do dziesięciu lat.

Licówki ceramiczne – Szlachetna ceramika

Wykorzystanie dobrze znanych materiałów w nowym zastosowaniu, dzięki zaawansowanej technologii daje możliwość odtworzenia natury w idealny sposób. Licówki ceramiczne uznaje się za rozwiązanie cechujące się najwyższą jakością i najbardziej zadowalającymi efektami.

Oczywiście na rynku jest wiele dobrych produktów wykonanych z różnych materiałów, takich jak kompozyt, używany również do wypełnień czy nowoczesne i ultracienkie licówki non-prep, które nie wymagają wcześniejszego zeszlifowania. Jednak to właśnie te wykonane z ceramiki są odporne na przebarwienia i najbardziej przypominają naturalną tkankę zęba.

Ich niezwykłą zaletą jest również fakt, że są w pełni biokompatybilne z tkankami naturalnymi. Co oznacza brak wydzielania toksycznych substancji, a także brak wpływu na układ odpornościowy organizm. Jest to niezwykle istotne dla pacjentów chorujących przewlekle. Zastosowanie ceramicznych licówek oznacza pełną harmonię w obrębie tkanek żywych.

Licówki w Klinice Dr Frank – Mokotów

Jeśli dalej zmagasz się z problemami dotyczącymi uzębienia, to właśnie klinika DR FRANK znajdująca się na Mokotowie jest Twoim miejscem docelowym. To tam znajdziesz specjalistów, którzy z troską i zrozumieniem podejdą do Twojej sytuacji.

W naszej klinice wierzymy, że technologia powinna wspierać eksperta – dzięki czemu możesz mieć absolutną pewność co do perfekcyjnego wyniku zabiegów stomatologicznych. Licówki nie sprawią, że wszystkie trudne sytuacje Cię ominą, jednak pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności, które rozwinie się w Tobie dzięki nieskazitelnie białemu uśmiechowi, pozwoli Ci stawić czoła każdej kryzysowej sytuacji w Twoim życiu. 

Zapraszamy do kontaktu : https://drfrank.pl/kontakt/