Leczenie kanałowe – Warszawa

Wszyscy znamy ten moment – delikatny ból zęba pojawiający się znienacka. Subtelne ćmienie, które czujemy tuż przed snem. Nagła nadwrażliwość podczas picia zimnych lub gorących napojów. Nic co zwróciłoby naszą uwagę na dłuższą chwilę, zwykła krótkotrwała niedogodność. Jednak ignorując ten stan, możesz doprowadzić do zakażenia miazgi zęba oraz niebezpiecznej infekcji. Na szczęście nawet wtedy Twój ząb może uratować leczenie kanałowe wykonane przez dentystę w klinice Dr Frank, na Mokotowie.

Endodoncja – Mokotów

Początek leczenia kanałowego to wizyta u stomatologa w Dr Frank i wykonanie cyfrowego zdjęcia radiologicznego, aby móc określić zakres leczenia. Endodoncję stosuje się w przypadku stwierdzenia nieodwracalnych zapaleń miazgi zęba.

Pacjent odczuwa stan zapalny jako silny, pulsujący ból. Infekcja miazgi zębowej często jest powodowana przez próchnicę, ukruszenia i głębokie ubytki. Gdy cierpisz na dojmujący ból zęba, nie zwlekaj ani sekundy z wizytą w Dr Frank. Nieleczona infekcja miazgi może prowadzić do poważnych powikłań znacząco obniżających jakość życia, a nawet zagrażających zdrowiu. Prawidłowo wykonany zabieg leczenia kanałowego nie tylko uwolni Cię od bólu, ale również pozwoli zachować ząb. Dzięki nowoczesnej technice wykorzystywanej w klinice Dr Frank będziesz mógł nawet wybielić martwy ząb.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Warszawa

W zamierzchłych czasach straszono tym jak bolesne może być leczenie kanałowe. Na szczęście tego typu historie można już schować do lamusa. Zanim stomatolog przystąpi do usuwania chorej miazgi zostanie zastosowane znieczulenie, dzięki czemu nie poczujesz bólu.  Kolejnym powodem, dla którego powinieneś wybrać klinikę stomatologiczną Dr Frank, to niezwykła precyzja działania.

Zabieg endodoncji jest przeprowadzany pod specjalnym mikroskopem. Klasycznie wykonywane leczenie kanałowe bez tego typu narzędzi wiązało się z dyskomfortem, powikłaniami i niepewnością co do rezultatu. Na szczęście zabieg wykonywany w znacznym powiększeniu pozwala na dokładne oczyszczenie obumarłej i zainfekowanej tkanki z kanałów, a nawet wykrycie dodatkowych kanałów korzeniowych.

Praca z mikroskopem ułatwia wykonanie zabiegu endodoncji nawet w przypadku złamanych zębów, skrzywionych czy ukruszonych. Ryzyko infekcji jest ograniczone do minimum. Precyzyjne narzędzia przyśpieszają zabieg, ograniczając leczenie kanałowe często tylko do jednej wizyty. Bez mikroskopu nie byłoby to możliwe.

Po endodoncji ponownie wykonane zostanie cyfrowe zdjęcie radiologiczne w celu weryfikacji przeprowadzonego leczenia. Doświadczony stomatolog w Dr Frank i zaawansowane narzędzia to duet, który minimalizuje szanse na wystąpienie błędów

Bezbolesne leczenie kanałowe – Mokotów

Leczenie Kanałowe w Warszawie  może przebiec bezboleśnie! Otrząśnij się ze strasznych historii, które słyszałeś na temat tradycyjnego leczenia stomatologicznego. Nowoczesny dentysta w Dr Frank nie tylko pomoże Ci się uporać z bólem zęba, ale również zadba o to, aby cały Twój uśmiech był piękny i zdrowy, bez zbędnego bólu!