Dobry Protetyk – Warszawa

Zęby stałe powinny nam posłużyć przez całe życie. Narażone są jednak na szkodliwe czynniki, a osłabić je może niedokładna higiena jamy ustnej, choroby i styl życia. Protetyka pozwala zastąpić ubytki po trwałych zębach, przywracając komfort życia i poczucie atrakcyjności. Wizyta u dobrego protetyka w klinice stomatologicznej Dr Frank na Mokotowie przywróci urodę Twojemu uśmiechowi!

Pojedyncze i częściowe protezy

Ukruszenie korony zęba nie musi oznaczać jego utraty. Wkłady inlay oraz nakłady onlay pozwalają na odbudowę zęba od korzenia. Wykonywane są przez doświadczonego Protetyka w klinice stomatologicznej Dr Frank w Warszawie. Ich przewagą nad tradycyjnym wypełnieniem dużych uszkodzeń jest odwzorowanie naturalnego kształtu zęba. Po wyczyszczeniu ubytku lub korzenia aplikowany jest wkład bądź nakład. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala uzyskać efekt naturalnych zębów. Zrekonstruowana zostaje nawet pofałdowana powierzchnia zęba, która służy do żucia. Wkłady inlay i nakłady onlay są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia i ścieranie niż tradycyjne plomby i wypełnienia.

W klinice stomatologicznej Dr Frank, protetyk może zaproponować Ci inlay lub onlay z kompozytu, porcelany, a także cyrkonu. Niezwykle trwałym i estetycznie wyglądającym rozwiązaniem w przypadku ubytku jednego, lub kilku zębów jest zastosowanie korony porcelanowej lub pełnoceramicznej na implancie. Wykorzystane materiały pięknie odwzorowują naturalny wygląd zęba. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że szybko poczujesz, jakby korona na implancie była Twoim własnym zębem. Funkcje żucia są dokładnie takie same jak w przypadku naturalnego uzębienia. Nie grozi Ci więc zanik kości oraz opadnięcie żuchwy i policzków. Dostępne są korony porcelanowe na stali, złocie czy pełnoceramiczne cyrkonowe. W klinice stomatologicznej Dr Frank dentysta doradzi Ci najlepszy wybór dla Ciebie.

Protezy całkowite

W przypadku pełnego bezzębia protetyk może nam zaproponować kilka metod uzupełnienia go. Proteza całkowita akrylowa jest popularnym rozwiązaniem ze względu na szybkość wykonania i atrakcyjną cenę. W tym przypadku siła żucia jest przeniesiona na podniebienie. Dla osób poszukujących protez całkowitych, które pozwolą na naturalne odczucia podczas jedzenia, świetną opcją będzie proteza wsparta na implantach. Jest niezwykle trwała, a podczas żucia pracują te same mięśnie, jak przy zębach naturalnych. Wśród protez ruchomych odznacza się najwyższym komfortem użytkowania. Protetyk w klinice stomatologicznej Dr Frank w Warszawie zaprojektuje protezę całkowitą idealną dla Ciebie.

Zadbaj o uśmiech z Protetykiem

Pamiętajmy, że ubytek w uzębieniu nie oznacza, że już nigdy się nie uśmiechniesz. Szeroki wybór rozwiązań, które zaproponuje Ci doświadczony Protetyk  w klinice stomatologicznej Dr Frank na Mokotowie, pomogą Ci odzyskać promienny uśmiech. Proteza wsparta na implantach czy elegancka korona pełnoceramiczna doskonale odwzorowuje naturalne zęby, tak abyś nie odczuł różnicy podczas codziennych aktywności. Wysokiej jakości materiały, doświadczenie oraz nowoczesne metody przywrócą Ci dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd!